Bu Başarının Altındaki İmza Hepimizin!

Aka Otomotiv olarak Q1 Sertifikası alarak Ford’un üst statüdeki tedarikçilerinden biri olarak tekrar tescillendik.

28.11.2019 Perşembe günü, Ford Otosan yetkili yöneticileri ile AKA Otomotiv yönetiminin ve çalışanlarının katılımıyla Örnekköy Lokasyonumuzda, Ford Q1 plaketi ve bayrağı takdim töreni düzenlendi. Genel Müdürümüz Sn. Şamil JANE günün anlam ve önemini anlatırken  Ford Otosan yetkililerine ve tüm AKA çalışanlarına teşekkür etti. Ford Q1 plaketi ve bayrağının tesliminin ardından, Q1 logolu pasta kesilerek kutlandı.

Bu vesile ile direkt ve dolaylı olarak bu ödülü almamızda büyük katkı sağlayan tüm çalışanlarımıza en içten saygı ve sevgilerimizi sunuyoruz.

İnsana Saygı Teşekkür Ödülü

Türkiye’nin en prestijli ve köklü İnsan Kaynakları Ödülü olan Kariyer.Net İnsana Saygı Teşekkür Ödülleri 2018 bu yıl 18. kez sahiplerini buldu. AKA Otomotiv olarak Kariyer.Net’i kullanan 20.000’i aşkın işveren arasından zorlu kriterleri gerçekleştirerek İnsana Saygı Teşekkür Ödülünü almaya hak kazandık.

İnsana Saygı Teşekkür Ödülü 20.000’den fazla işveren arasından iş başvurularını en hızlı sürede ve en yüksek oranda yanıtlayan firmaların yanı sıra en çok başvuru alan ve en çok istihdam yaratan firmalara sunuluyor. 14 Haziran 2019 tarihinde Kariyer. Net yetkilisi tarafından İnsan Kaynakları Müdürümüz Sn. Raif Kalender takdim edilen ödüle sahip olmanın verdiği onur ve gururu siz değerli çalışanlarımızla paylaşmaktan memnuniyet duymaktayız.

Engelsiz Bir Yaşam İçin “Hayatın Engellerine Kapak Olsun”

Engelsiz Bir Yaşam İçin "Hayatın Engellerine Kapak Olsun"

Ford Otosan ve Yan Sanayilerin iş birliğiyle başlayan Türkiye Omurilik Felçliler Derneği yararına “Hayatın Engellerine Kapak Olsun” sloganıyla kapak toplama kampanyası fabrikamız çalışanları tarafından büyük ilgi gördü.

Göstermiş olduğumuz destek ve katılımdan dolayı Genel Müdürümüz Sn. Şamil Jane ve Örnekköy Üretim Müdürümüz Sn. Şenol Türker’e Ford Otosan STA Sn. Kenan Kantaş tarafından plaket ödülü verildi.